İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

Sana Dar Gelmeyecek Makberi Kimler Kazsın

 Ramazan EMET

Kanı ve canı ümmet namusu için sunulmuştur. Allah Celle makaminda bu büyük ahdin sahibini kabul etsin ve bu büyük ahde sadık kalacak bir iman ve cesareti bizim kalplerimizden almasın

 İnancımız odur ki , hemşerimiz düğün günündedir ve nurlu yüzü Cennet ehline inşallah bakmaktadır...Allah şehadetini mübarek kılsın. Geride kalanlara sabr-ı cemil versin.

KİMDİR

Şırnak’ta 06.01.2016 bugün sabah saatlerinde sivilken teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla yapılan saldırıda şehit olan askerin, Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçe nüfusuna kayıtlı Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Emet (28) olduğu belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, olayın Şırnak Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldiği aktarıldı. Sivil giyimli olduğu belirtilen Emet’in evinin önündeyken teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla vurulduğu kaydedildi. Olayın ardından Şırnak Devlet Hastanesi’ne yaralı olarak kaldırılan Emet’in yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu bildirildi.

Olayın ardından bölgeye zırhlı araçlarla sevk edilen özel harekat polisleri, kaçan teröristlerin yakalanması için geniş kapsamlı operasyon başlattıkları aktarıldı.

Saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Emet’in 6 yıllık asker olduğu öğrenildi. 5 kardeşi olan Emet’in, Özlem Emet ile evli olduğu, biri 2 diğeri ise henüz 4 aylık iki çocuğunun olduğu öğrenildi. Şehidin babası Rüstem ve anne Nurten Emet’in Bolvadin ilçesinde Bademli Mahallesinde oturdukları aktarıldı.

Bu tür olayları bahane ederek gövde gösterisi yapmaya kalkışıp, sloganlarla şehitlerimizin aziz hatıralarına saygı göstermeyen çevrelerin, bu milletin vicdanında mahkum edileceğinden kimsenin şüphesi olmamalıdır. Eski tarz siyasi alışkanlıklarını bir türlü terk edemeyenleri, bu milletin nasıl terk ettiğini unutmuş olanlara zamanı geldiğinde yeniden bu milletin hatırlatacağı kesindir.

 

Yorum yazabilirsiniz.