İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

Ramazan Bereketini Birlikte Yaşadık

 Bu yıl ki Ramazan iftarımız da birlik ve beraberlik duyguları içerisinde icra edildi.

Hemşerilerimizin yoğun katılım gösterdiği iftarımıza ; Afyonkarahisar milletvekili Hatice Özkaldı, önceki dönem milletvekili Ahmet Koca,  İl Genel Meclisi üyesi Av.Ömer Dayı, Belediye başkanı Fatih Kayacan, Dişli Belediye başkanı Süreyya Güvenir, Özburun Belediye başkanı Asım Kızılaslan ile İstanbulda ikamet eden çok sayıda hemşerimiz katıldılar.

Derneğimizin ; başarılı olup ta  üniversiteyi kazanan öğrencilere verdiği burs faaliyetleri, geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonları, Bolvadin ortaöğrenim misafirhanesinde barınan öğrenciler için yaptığı faaliyetler, hemşerilerden gelen istekler doğrultusunda yapılan çalışmalar anlatılmıştır. Hayırseverlere yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür edildi.

Bu çalışmaların ve faaliyetlerin devamı için derneğimizin maddi desteğe ihtiyaç duyduğu ve hayırseverlerin katkılarının beklendiği ifade edildi.

Daha sonra kürsüye gelen katılımcılar ise  yaptıkları konuşmalarda Bolvadin ve Bolvadinli için birlik ve beraberlik içersinde ve tam uyum sağlayarak çalıştıklarını belirttiler. Bolvadinin daha iyiye daha güzele kavuşması için bu azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini ifade ettiler.

İftara katılan hemşerilerimiz de bu tür çalışmalarından dolayı derneğimize yönelik memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yorum yazabilirsiniz.