İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

Öğrencilerin İstanbul Buluşması

ÖĞRENCİLERİMİZLE KAHVALTI

Bolvadin Girişim Grubu ev sahipliğinde, İstanbulun değişik üniversitelerinde eğitim gören öğrenci hemşerilerimizle birlikte kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi.Güneşli bir Pazar sabahı Topkapı  Cevizlibağ'da bulunan Yeşil Plazada bir araya gelen öğrenci arkadaşlarla tanışma-kaynaşma amaçlı yapılan kahvaltıya derneğimiz yöneticileri de iştirak ettiler.
Tanışma faslından sonra derneğimizin İstanbuldaki öğrencilere yönelik faaliyetleri hakkında bilgiler verildi ve Bolvadin Girişim Grubu Derneğimizin bu yöndeki çalışmaları öğrenciler tarafından övgüyle karşılandı.

Tecrübe ve birikimlerini aktarmak üzere derneğimiz kurucu başkanı Mehmet KOCA söz aldı. Öğrencilik yılları, Bolvadinin sosyo-kültürel ve ekonomik yapısı, liderlik ve ilişki yönetimi konularında tecrübelerini ve düşüncelerini anlatan KOCA, gençlerin öncelikle halihazırda ki pozisyonlarının gereğini yerlerine getirmesi gerektiği, derslerde başarılı olmanın yanısıra ilçemizin ve ülkemizin sosyal ve siyasal gelişmelerinin takip edilmesinin ileride gençlerimize faydalı olacağını dile getirdi.

Karşılıklı sorular ve cevap faslından sonra , ileride yapılacak öğrenci buluşmalarına da derneğimizin ev sahipliği yapması da yine katılımcılar tarafından talep edildi.


Derneğimizin yaptığı eğitim-kültür faaliyetlerinin yanı sıra bu tür sohbet ortamlarına imkan hazırlaması öğrencilerimiz tarafından takdir edildi.
Bu ve benzeri toplantıların sıkça gerçekleştirilmesi temennisiyle sohbete devam edildi.

Yorum yazabilirsiniz.